گران قیمت ترین محله های تهران را بشناسید

دسته: دسته‌بندی نشده

27 سپتامبر 2017

برخی از مردم تهران زمانی که قصد خانه ای را دارند به اولین چیزی که توجه می کنند، محله آن ملک است. برخی در جست و جوی خانه گران در محله های مرفه نشین هستند و برخی دیگر خانه هایی ارزان و در مناطق متوسط را ترجیح می دهند.

در این میان خرید خانه گران قیمت برای متقاضیان آنها به مراتب سخت تر است زیرا این افراد با توجه به مبلغی که پرداخت می کنند، درصدد خرید ملک مسکونی لوکس و یا پنت هاوس فول امکانات هستند که آنها را به سمت سخت پسند بودن پیش می برد.

اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید حتما تجربه کرده اید که ساعت ها در مناطق رشد یافته شهری در جست و جوی ملک مورد نظر بوده باشید و گاه به اجبار به پرحرفی فروشندگانی که بعضا تنها دغدغه رسیدن به پورسانت خود را دارند، گوش دهید. از همین رو تصمیم گرفته ایم شما را با گران ترین محله های تهران آشنا کنیم تا هنگام خرید، راحت تر انتخاب کنید.

گران ترین محله های تهران کدامند؟

در شهر بزرگی چون تهران چندین و چند منطقه به دلیل ساخت آپارتمان های لوکس و گران قیمت دسترسی به امکاناتی چون مدرسه، مراکز درمانی، فروشگاه های با کیفیت، رستوران های لوکس و همچنین تراکم پایین جمعیت محله، فرهنگ و درصد باسوادی ساکنین آن بخش، عوامل محیط زیستی و… از سایر مناطق گرانتر بوده و املاکی به قیمت های بسیار بالا را شامل می شود.

مطابق پژوهش انجام گرفته منطقه یک، سه، دو و شش، گران ترین مناطق تهران به حساب می آیند. بررسی ها نشان داده است آپارتمان ها در منطقه صاحبقرانیه با میانه ی بیش از 6 میلیارد تومان قیمت، از گران ترین آپارتمان های تهران به حساب می آیند. پس از صاحبقرانیه، الهیه با میانه 3 میلیارد و سیصد میلیون تومان و نیاوران با نزدیک سه میلیارد تومان گران ترین محله ها را از آن خود کرده اند. اگر در جست و جوی خرید خانه لوکس و یا رهن و اجاره آپارتمان مجلل هستید، در ادامه گزارش ما را همراهی کنید.

منطقه یک

این منطقه بخش هایی چون سوهانک، درکه، نیاوران وقیطریه را به خود اختصاص داده است و گران ترین منطقه تهران به حساب می آید. میانگین هر متر از املاک منطقه یک بیش از 10 میلیون تومان بوده که البته در بخش هایی گران تر و در بخش هایی ارزان تر است.

منطقه سه

این منطقه نیز در بخش شمالی به اتوبان صدر و مدرس منتهی می شود و از جنوب هم به سید خندان، از غرب به دروس و از شرق به ونک می رسد. منطقه سه دومین رتبه در میان گران ترین مناطق تهران را دارا بوده و باید بگوییم میانگین قیمت در این منطقه بیش از متری 8 میلیون تومان برآورد شده است.

منطقه دو

آپارتمان های این بخش از تهران جز پرفروش ترین ها در تهران هستند که با میانگین قیمت حدود 6 میلیون تومان به فروش می رسند. منطقه دو تهران از صادقیه تا ستارخان، شهرک غرب و سعادت آباد را در بر می گیرد.

منطقه شش

منطقه شش تهران از جنوب بزرگراه همت آغاز و تا خیابان انقلاب ادامه دارد. همچنین از غرب به بزرگراه چمران و از شرق نیز به اتوبان مدرس منتهی می شود. میانگین قیمت این منطقه نیز حدود 6 میلیون تومان برآورد شده است.

آپارتمان های مسکونی فوق مجلل

شاید شنیده باشید که تهران شهر آپارتمان های لوکس و گران است. در میان شوغی های این شهر خانه هایی ساخته می شود که بسیار لوکس بوده و قیمت هایی باور نکردنی را دارا هستند. از الهیه و نیاوران گرفته  تا فرمانیه و فرشته. این خانه با طراحی و معماری های فوق العاده چشم هر بیننده ای را خیره می کنند. چند برج گران تهران را به شما معرفی می کنیم.

برج قصر چناران

برج قصر چناران که در تجریش قرار دارد، با طراحی بسیار لوکس دارای 13 طبقه و 26 واحد مسکونی است که متراژ هر واحد آن بین 320 تا 640 متر متغیر است.

ساختمان آلتون

ساختمان آلتون واقع در نیاوران، دارای 24 طبقه و 60 واحد 200 الی 640 متری است که دو پنت هاوس 500 و 640 متری دارد. دلیل اصلی قیمت بالای این برج امکاناتی نظیر سالن ورزشی، فضای سبز ویژه، استخر و… است.

برج پارامیس فرشته

این برج دارای 13 طبقه در خیابان فرشته واقع شده است. متراژ هر واحد این برج 450 متر با پنت هاوس 540 متری است. سالن اجتماعات، سالن ورزشی، استخر و… از مهمترین ویژگی های این برج به حساب می آید.

برج رولکس

می توان گفت این برج از گرانترین واحد های مسکونی تهران را در خود جای داده است. برج رولکس که شامل 16 طبقه و 52 واحد مسکونی بین 130 تا 300 متر است دارای امکاناتی چون استخر، سالن ورزشی و… بوده که آن را به یکی از گرانترین برج های تهران معروف کرده است.

گران ترین پنت هاوس تهران کدام است؟

آن گونه که کارشناسان می گویند، قیمت گران ترین پنت هاوس در تهران، 42 میلیارد تومان برآورد شده است. این پنت هاوس مجلل در بالاترین طبقه برج روما رزیدنس واقع در خیابان کامرانیه تهران با مساحت 1400 متر قرار دارد.

این پنت هاوس لوکس از جهات مختلف دارای جذابیت های بسیاری است . این برج که 15 طبقه و 65 واحد مسکونی دارد، با طراحی چلیپا است که در پی آن تمامی واحد های این برج از نور مناسب برخوردارند.

این برج دارای سالن اجتماعات، بخش های تجاری، هفت آسانسور، سالن سینمای سه بعدی، سالن بیلیارد، استخر بزرگسالان و کودکان، سونای بخار و خشک، جکوزی، حوضچه آب سرد، سالن ورزشی و… است.

بانک اطلاعاتی املاک لوکس

اگر شما هم در پی خرید یا رهن و اجاره املاک لوکس و پنت هاوس در تهران هستید ، پیشنهاد می دهیم سری به بخش املاک لوکس ساکنین بزنید و ملک مورد نظرتان را جست و جو کنید.

 

 

نظرات این مطلب قفل شده است.